Language Support Centre Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Informujemy, iż z inicjatywy Prorektora ds. nauki prof. dr hab. inż. Łukasza Albrechta pilotażowo uruchomiliśmy w Centrum Językowym Language Support Centre (LSC).

W ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza", wspólnie z Centrum Obsługi Projektów,  będziemy wspierać naukowców i pracowników Politechniki Łódzkiej w inicjatywach związanych z obsługą grantów w języku angielskim. W ramach działalności Language Support Centre (LSC) dokonamy korekty językowej dokumentacji projektowej grantu; ale także doradzimy stosowne zmiany i poprawki tak, aby zwiększyć szanse na dofinansowanie Państwa projektów w procesie aplikacyjnym.

Zainteresowanych, zapraszamy do przesyłania wniosków najpóźniej 14 dni przed datą zamknięcia konkursu. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi projektów ze strony Centrum Językowego prosimy o przestrzeganie terminu nadsyłania zgłoszeń. O realizacji korekt językowych decyduje kolejność zgłoszeń. Wnioski należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania również telefonicznie pod numerem 42 631 20 82 (Centrum Obsługi Projektów)