3. edycja Olimpiady J. Angielskiego z Elementami Technicznymi

Szanowni Państwo,

Uruchomiliśmy Formularz Zgłoszeniowy szkół do udziału w 3. edycji Olimpiady j.angielskiego z elementami technicznymi dla szkół średnich 2022.

Czekamy na zgłoszenia placówek do dnia 11 marca 2022 do godziny 12:00. W tegorocznej edycji Olimpiady zgłoszenia do udziału dokonuje nauczyciel z poziomu szkoły, podając w formularzu rejestracyjnym tylko liczbę uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie. Po weryfikacji zgłoszonych przez nauczyciela danych szkoły, Komitet Organizacyjny Olimpiady 2022 prześle na podany przez nauczyciela adres e-mail arkusze I etapu Olimpiady (etapu szkolnego) najpóźniej do dn. 22 marca 2022 do godz. 12:00.

Prosimy jednocześnie o przekazanie uczniom informacji o konieczności wypełnienia na stronie internetowej Olimpiady formularza RODO, jako warunku koniecznego do przystąpienia do konkursu.

Zapraszamy,

Komitet Organizacyjny Olimpiady 2022