XXI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WYŻSZYCH UCZELNI TECHNICZNYCH

W imieniu władz Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej, Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej oraz Organizatorów XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych chcielibyśmy serdecznie zaprosić studentów I, II i III stopnia do udziału w kolejnej edycji zmagań językowych.

olimpiada angOlimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której przyszli inżynierowie z całej Polski współzawodniczą w znajomości języka angielskiego. Patronat honorowy nad Olimpiadą corocznie obejmują: JM Rektor Politechniki Poznańskiej, Prezydent Miasta Poznania oraz Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody dla laureatów.

Prosimy zainteresowanych studentów PŁ o przesyłanie zgłoszeń mailowo do mgr Joanny Łyżwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wypełniając formularz rejestracyjny oraz koniecznie uzupełniając datę oraz imię i nazwisko uczestnika pod:

- zgodą na przetwarzanie danych osobowych,
- zgodą na rozpowszechnianie wizerunku oraz
- oświadczeniu.

Konieczność ta wynika z przepisów RODO. Student może zgłosić swoją kandydaturę do udziału w Olimpiadzie w sposób elektroniczny, przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny mailowo, podając na stronie drugiej formularza datę, imię i nazwisko w wymaganych miejscach.

Zapisy trwają do 22 listopada 2019r. (do północy włącznie).
I etap Olimpiady odbędzie się 6 grudnia 2019r. (piątek) o godz. 15.15 w sali L36a w CJ PŁ.

Dodatkowe informacje:

Etap II – teren Politechniki Poznańskiej

Etap ten składa się z następujących części:
1. Eliminacje pisemne: piątek, 24.04.2020 r., godz. 12.00 (czas trwania 2 godziny zegarowe, nie ma przerwy);
2. Eliminacje ustne: piątek, 24.04.2020 r. od godziny 15.15;
3. Prezentacje: sobota 25.04.2020 r., godz. 9:30 – prezentacje 10 studentów, którzy uzyskali największą ilość punktów po eliminacjach pisemnych i ustnych.

Szczegółowe informacje (REGULAMIN, zagadnienia i literatura do II etapu) oraz przykładowy test można znaleźć na stronie Organizatora, Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje oraz zapisy: mgr Joanna Łyżwa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.