dr Magdalena Nowacka ponownie skarbnikiem stowarzyszenia SERMO

W dniu 15 listopada 2018 r. odbyło się Walne Zebranie Członków SERMO, które m.in. przyjęło sprawozdanie władz, dokonało wyboru Prezesa i Członków Zarządu oraz Członków Komisji Rewizyjnej na następną 4-letnią kadencję 2018-2022.
Z przyjemnością informujemy, iż wśród nowo wybranych członków Zarządu SERMO znalazła się po raz drugi dr Magdalena Nowacka z funkcją skarbnika.

ZARZĄD SERMO

Prezes: dr Kinga Studzińska-Pasieka (Centrum Nauczania Języków Obcych/ Uniwersytet Medyczny w Łodzi)
Wiceprezes: mgr Lucyna Skwarko (Studium Języków Obcych/ Politechnika Warszawska)
Skarbnik: dr Magdalena Nowacka (Centrum Językowe/ Politechnika Łódzka)
Sekretarz: mgr Jolanta Wielgus (Centrum Języków Obcych/ Politechnika Gdańska)
Specjalista ds. PR: mgr Magdalena Dolińska (Studium Języków Obcych/ Politechnika Opolska)

KOMISJA REWIZYJNA

mgr Wojciech Bachliński (Studium Języków Obcych/ Uniwersytet Łódzki),
mgr Aleksandra Matkowska (Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych/ Uniwersytet Wrocławski)
doc. dr Irina Modrzycka (Studium Języków Obcych/ Politechnika Wrocławska)

Wszystkim wybranym do nowego Zarządu SERMO życzymy owocnej pracy.

20181115 194435

(źródło www.sermo.org.pl)