29th ELT Professional Development Event IATEFL PL ON-LINE MEET-UP 2020

W imieniu IATEFL Polska mamy zaszczyt zaprosić Państwa serdecznie na jedno z największych wydarzeń dla nauczycieli języka angielskiego poszukujących nowych dróg i innowacyjnych rozwiązań do zastosowania w nauczaniu i uczeniu się języków obcych.

29th ELT Professional Development Event IATEFL PL ON-LINE MEET-UP 2020

HighTech – A Teachers’ Promised Land
18-19 września 2020

Udział w wydarzeniu to doskonała okazją aby odkryć ziemię obiecaną współczesnej edukacji językowej ON-LINE. W trakcie wydarzenia odbędą się wykłady plenarne, rozmowy, sesje warsztatowe z udziałem publiczności oraz lekcje pokazowe przeprowadzone z uczniami różnych grup wiekowych. Lekcje te będą obserwowane przez uczestników wydarzenia na żywo. Dodatkowo uczestnicy będą mogli uczestniczyć w warsztatach dla nauczycieli oraz spotkać się z wydawcami podręczników i materiałów edukacyjnych. Szczegóły w programie konferencji.

Rejestracja na wydarzenie jest wciąż aktywna. Czekamy na Państwa do dnia 17 września 2020.

REJESTRACJA ONLINE
Opłata rejestracyjna dla członków IATEFL
piątek/ sobota online - 120 PLN
Opłata rejestracyjna w przypadku braku członkostwa IATEFL*
piątek / sobota Online- 160 PLN

* Wybierając odpowiednią opcję podczas rejestracji online, można otrzymać członkostwo w Stowarzyszeniu IATEFL Poland na kolejny rok, w ramach opłaty rejestracyjnej.

Dodatkowe pytania i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.