Spotkanie wigilijne pracowników Centrum Językowego

W dniu dzisiejszym, w cotygodniowym paśmie szkoleniowym, odbyło się świąteczne spotkanie pracowników Centrum Językowego zorganizowane przez zespół ds. promocji. Wśród dźwięków kolęd p. Dyrektor CJ PŁ Magdalena Nowacka złożyła wszystkim zgromadzonym pracownikom najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zespół ds. promocji wraz z personelem administracyjnym zadbał o wystrój sali, przepyszne ciasta, oprawę muzyczną oraz pamiątkowe pierniczki dla wszystkich zgromadzonych. W tym roku wszystkie słodkości na uroczystych stołach, to pachnące wypieki naszych koleżanek i kolegów.
Gościem honorowym spotkania wigilijnego była nasza koleżanka, rusycystka Elżbieta Pertyńska, zasłużony pracownik CJ, odznaczona w tym roku medalem Zasłużony dla Politechniki Łódzkiej. Pani Elżbieta z byskotliwym poczuciem humoru i radością ducha, pobudziła nas wszystkich do refleksji nad warsztatem lektora - mentora, ale jednocześnie wychowawcy, inspirującego studentów do rozpoczęcia przygody z językiem obcym.
W świąteczny nastrój wprowadziła nas swoją grą na skrzypcach jedna ze studentek wydziału IFE, prezentując repertuar najbardziej znanych i lubianych kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych.
Po części oficjalnej, wzorem lat ubiegłych, odbyły się praktyczne warsztaty, w których mogliśmy sprawdzić swoje zdoloności manualne. W tym roku wspólnie tworzyliśmy ozdoby choinkowe z opłatka wigilijnego.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszej Wigilii.